ponuka práce

v sezóne 2024 ponúkame prácu:

- minimálne 20 hod. týždenne

- minimálne na hlavnú sezónu od 15.5 do 15.9

pracovná náplň:

- starostlivosť o zvieratá (kozy) - kŕmenie, kontrola zdravotného stavu, management pastvy (kontrola a presúvanie ohradníkov)

- základná práca s mliekom (dojenie, chladenie, pasterizácia)

- výroba mliečnych výrobkov

- balenie a expedícia výrobkov

- upratovanie výrobných priestorov

- administratíva (vedenie HACCP evidencií, skladové hospodárstvo, evidencia zvierat, výkazy ekologického poľnohospodárstva)

Z vymenovaných činností je možnosť sa zamerať iba na činnosti, v ktorých má uchádzač prax, prípadne tie, v ktorých má záujem sa dovzdelať.

základné požiadavky:

- stredoškolské vzdelanie s maturitou (nemusí byť v obore)

- kladný vzťah k zvieratám

- schopnosť dodržiavať hygienické zásady potravinárskej výroby

- základná technická zručnosť (práca s potravinárskymi strojmi, automatická dojáreň)

- fyzická kondícia (práca pri zvieratách je o neustálom pohybe a manipulácii s bremenami, vo výrobe sa väčšina úkonov robí v stoji)

- flexibilita

- samostatnosť

- schopnosť zvládať krátkodobý stres (niekedy sa vyskytnú situácie, kedy prebieha dojenie, časť kôz utečie z pasienku na hlavnú cestu, za bránou sa zjaví kontrolór a začína rodiť koza mimo termínu 😅)

uvítame:

- prax v potravinárskej prevádzke

- vzdelanie alebo prax v chove zvierat

- Microsoft Excel - Mierne pokročilý

- Vodičský preukaz B

- ochotu príležitostne pracovať aj cez víkendy a sviatky

ponúkame:

- možnosť ubytovania (karavan s kuchynkou) a stravy priamo na farme

- pracovné oblečenie

- prácu v pokojnom prostredí uprostred prírody

- prácu v malom kolektíve

- prispôsobenie pracovného času Vašim potrebám (štúdium, deti, iná práca, ...)

Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite nám prosím info o sebe na: farmavlcivrch@gmail.com